Náhodné foto
Naše další weby
  Tomáš Mähring rozjel "fotoweb" s možností objednat jeho nejlepší autorské fotografie jako fotoobrazy nebo pouze prohlédnout výběr jeho fotek z cest, samozřejmě včetně fotografií Nového Zélandu.
  Naše maniacká produkce má nový web s kompletní nabídkou jak natáčení videí a postprodukce, tak služeb týkajících se zvuku a nahrávání hudby, fotografie, grafiky a designu, tvorby webových stránek, překladů a tvorby titulků, ...
Rubriky
Podporujeme / Support
Počásko Wellington
[ # ] Surfování a pohoda na Muriwai beach
Říjen 21st, 2009 Rubrika Zážitky z cest, Severní ostrov
Tagy: , , ,

Tentokrát jsme vyrazili na pláž západního pobřeží stále nedaleko Aucklandu. Za prvé jsme měli v plánu navštívit park Muriwai s ptáky Tereji (v podstatě takový racek) a případně zaserfovat na vlnách. Nakonec bylo vše jinak :-)

Google maps - Nový Zéland

Po příjezdu na úžasně vyhřátou písečnou pláž jsme se dozvěděli od místního záchranáře Pamela Andrsoně, že vlny jsou o něco větší než normálně, nicméně stále ještě relativně bezpečné. Okamžitě jsme změnili plány a natěšení začali chystat kajaky, dokud bylo dobré světlo na točení.

Nový Zéland - Muriwai beach: Surfing


Nejlepší kousky vln mohly mít tak 3 metry, každopádně když se nám ta masa bílé pěny opřela do lodě, získali jsme neuvěřitelnou rychlost a maximálně si to užívali. Taky jsme opět protáhli naší kamerku na helmu. Jediné, co nebylo úplně příjemné, bylo věčné štípání očí od mořské soli.

Na západním pobřeží nehrozí surfařům ani plavcům téměř žádná nebezpečí. Žraloci, medůzy ani jiné nebezpečné potvory zde nejsou. Pouze je třeba dávat pozor na silné mořské proudy tekoucí v určitých místech pobřeží směrem od pevniny.

Na Tereje se tedy podíváme příště.

leden 2009


 
 

Související články:

 • Žádné související články
Zde pod textem můžete kouknout na trailer filmu

Nově na H2Omaniaks
BlueBoard.cz
Cestu 2010 podpořili
Extrémě odolné mobily - sleva na nákup zde. MEGAPIXEL.cz - Specialista na prodej fototechniky!
Stálí partneři
Mediální partneři
 • sky diving
 • Kaituna
 • Wellington
 • auckland
 • muriwai
 • konec tagů -->
  Kontakt
  H2Omaniaks, o.s.
  Czech Republic
  GSM: +420 724 144 493

  WEB: www.h2omaniaks.com
  ISSN: 1803-6295
  About H2Oteam
  Translate to


  More...