Náhodné foto
  Nový Zéland - Napier: Opossum museum
Naše další weby
  Tomáš Mähring rozjel "fotoweb" s možností objednat jeho nejlepší autorské fotografie jako fotoobrazy nebo pouze prohlédnout výběr jeho fotek z cest, samozřejmě včetně fotografií Nového Zélandu.
  Naše maniacká produkce má nový web s kompletní nabídkou jak natáčení videí a postprodukce, tak služeb týkajících se zvuku a nahrávání hudby, fotografie, grafiky a designu, tvorby webových stránek, překladů a tvorby titulků, ...
Rubriky
Podporujeme / Support
Počásko Wellington
[ # ] TZ Projekt „Nový Zéland očima kajakářů 2009“ 1. – uvedení projektu
Leden 17th, 2010 Rubrika ostatni, Zážitky z cest
Tagy: , ,

Projekt Nový Zéland očima kajkakářů startoval právě před rokem. Dnes lze říct, že proběhl úspěšně. Postupně sem budeme dávat tiskové zprávy, které vznikaly během naší cesty po Novém Zélandu v roce 2009. Začtěte se jak to loni probíhalo.

Již zítra, tedy 16.1.2009 v 19:00 odlétáme z Mnichova a čeká nás třicetihodinová cesta letadlem s jedním přestupem v Soulu do Novozélandského Aucklandu. Kajaky, pádla, vybavení na vodu, video technika a také normální oblečení a limit celkových 30+10 kg do letadla, to je první překážka, která nás potkala. Ač se to nezdá, limit je vyčerpán velmi snadno, vždyť téměř polovinu váhy zabírá právě plastový kajak.

Ve zkratce, jde o natočení videoprůvodce po Novém Zélandu na pokračování, po návratu sestříhání cca 25 minut dlouhého filmu a napsání cestopisu. Jak by se z názvu mohlo zdát, nejde pouze o vodácký projekt, budeme se snažit představit Zéland jako pestrou zemi a ukázat co nejvíce možností, co se tam dá dělat (jak ze sportu, tak z cestování). Vše pak bude doplněno divokou vodou jak extrémní, tak turistickou.


Pokud půjde vše podle plánu, naše putování budete moci sledovat zde na webu nebo na některém dalším webu našich partnerů. Budeme zveřejňovat videoreportáže, články a fotografie a jednou až dvakrát týdně budete moci slyšet novinky a zajímavosti z projektu na rádiu Beat 95,3 FM (první byly odvysílány ve čtvrtek 15.1.2009 v 8:20 a 10:30h) Po návratu pak také v cestovatelském pořadu České televize - Objektiv, kde půjde z našeho cestování minisérie. Předplatitelům časopisu Hydromagazín přijde DVD s jedním číslem, stejně jako ho dostanou zákazníci agentury Studyline. Film máme v plánu také prezentovat na filmových outdoorových a vodáckých festivalech, soutěžích a výstavách.

Více o projektu, představení týmu a možnosti případné spolupráce a inzerce ve filmu, v knize, v reportážích nebo na webu, najdete na www.h2omaniaks.com, na zprávy z našich cest se můžete těšit i zde nebo na zmiňovaném rádiu Beat.

S vodáckým ahoooj náš Váš H2Omaniaks team.

Text a foto: H2Omaniaks production
únor 2009


 
 

Související články:

 • Žádné související články
Zde pod textem můžete kouknout na trailer filmu

Nově na H2Omaniaks
BlueBoard.cz
Cestu 2010 podpořili
Extrémě odolné mobily - sleva na nákup zde. MEGAPIXEL.cz - Specialista na prodej fototechniky!
Stálí partneři
Mediální partneři
 • Kaituna
 • Wellington
 • auckland
 • muriwai
 • sky diving
 • konec tagů -->
  Kontakt
  H2Omaniaks, o.s.
  Czech Republic
  GSM: +420 724 144 493

  WEB: www.h2omaniaks.com
  ISSN: 1803-6295
  About H2Oteam
  Translate to


  More...