Náhodné foto
  Nový Zéland - Mauria Falls: Jede Břeh
Naše další weby
  Tomáš Mähring rozjel "fotoweb" s možností objednat jeho nejlepší autorské fotografie jako fotoobrazy nebo pouze prohlédnout výběr jeho fotek z cest, samozřejmě včetně fotografií Nového Zélandu.
  Naše maniacká produkce má nový web s kompletní nabídkou jak natáčení videí a postprodukce, tak služeb týkajících se zvuku a nahrávání hudby, fotografie, grafiky a designu, tvorby webových stránek, překladů a tvorby titulků, ...
Rubriky
Podporujeme / Support
Počásko Wellington
O projektu

Zéland - mapka

Cíl projektu:
Rozhodli jsme se do této úžasné země vyrazit a celý Jižní i Severní ostrov procestovat. Ale ne jen ježděním extrémních řek na kajacích (jak by název mohl napovídat), ale i cestovat, jezdit na mořských kajacích, lyžovat, vyzkoušet nějaké vícedenní treky a stezky pro horská kola, dát heli-trip na jednu nepřístupnou řeku, poznávat přírodu i památky a zajímavosti a o tom všem natáčet průběžně videoreportáže doplněné fotografiemi na náš web a na weby mediálních partnerů, natočit film “NZ očima kajakářů” a napsat cestopis.

Videoreportáže: Jednou za 1-2 týdny jsme sestříhali a zveřejnili na internetu videoreportáž o té části země, ve které jsme právě cestovali. Cílem bylo udělat jakéhosi videoprůvodce po NZ, po zajímavých místech této země. Videoreportáže byly zveřejňovány na webu H2Omaniaks.com, N-joy.cz a Studyline.cz a na webech mediálních partnerů xstream.cz, hydromagazin.cz, ceskenoviny.cz, G2.cz a adrex.cz, kde také zveřejnili 11 tiskových zpráv s fotografiemi a vždy odkazovali na náš web - h2omaniaks.com (takto jsme také v roce 2008 posílali reportáže z Norska, kde jsme každé léto 2 měsíce - viz na webu: www.h2omaniaks.com). Z cest jsme připravili také 4 dílnou minisérii pro pořad České televize Objektiv.

Film: Po návratu jsme sestříhali film “Nový Zéland očima kajakářů”, který je jakýmsi netradičním cestovatelským průvodcem a cestopisem. Protože kromě našeho cestování občas film zpestříme nějakým sjezdem řeky, extrémními peřejemi, nebo třeba skokem vodopádu. Film prezentujeme v České televizi (pořady Pětka v Pomeranči, Maxtreme, Studio 6 a Objektiv, je možné i odvysílání celého filmu), v TV Barrandov (pořad 60 minut), v TV Prima (pořad Svět 2009), na cestovatelských i vodáckých festivalech v ČR i ve světě, CK Studyline ho dává na DVD svým zákazníkům k objednávkám zájezdů (v nákladu 200-300 kusů) a vodácký časopis Hydromagazín ho rozeslal předplatitelům a svým partnerským firmám s prázdninovým číslem (v nákladu 1500 kusů). V neposlední řadě je také potřeba zmínit rádio Beat, ve kterém 1-2krát týdně vysílali zajímavosti z našich cest.

Cestopis: O našem putování po NZ chystáme po návratu také vydat knihu, kde opět bude jak cestování, tak popisy akčních sjezdů řek, vše doplněné o typy pro cestovatele.

Aktuálně: DVD je již hotové, takže neváhejte a objednávejte! :-) Nebo mrkněte na trailer ať nekupujete pytel v zajíci. Průběžně doplňované záznamy odvysílaného v televizi najdete zde, nebo zkoukněte všech 15 videoreportáží (jsou i na DVD s filmem)

!! Na Nový Zéland se na zimu 2010 vracíme!! Těšte se na nové články, zprávy a videa !!

Články, reportáže a videa pohromadě na H2Omaniaks.com, všechna videa, spoustu textů a inforamcí najdete také na webu Humpy

Zeland 2009 logo

Zde pod textem můžete kouknout na trailer filmu

Nově na H2Omaniaks
BlueBoard.cz
Cestu 2010 podpořili
Extrémě odolné mobily - sleva na nákup zde. MEGAPIXEL.cz - Specialista na prodej fototechniky!
Stálí partneři
Mediální partneři
 • sky diving
 • muriwai
 • Wellington
 • auckland
 • Kaituna
 • konec tagů -->
  Kontakt
  H2Omaniaks, o.s.
  Czech Republic
  GSM: +420 724 144 493

  WEB: www.h2omaniaks.com
  ISSN: 1803-6295
  About H2Oteam
  Translate to


  More...