Náhodné foto
  Nový Zéland - Wellington: Vládní budovy
Naše další weby
  Tomáš Mähring rozjel "fotoweb" s možností objednat jeho nejlepší autorské fotografie jako fotoobrazy nebo pouze prohlédnout výběr jeho fotek z cest, samozřejmě včetně fotografií Nového Zélandu.
  Naše maniacká produkce má nový web s kompletní nabídkou jak natáčení videí a postprodukce, tak služeb týkajících se zvuku a nahrávání hudby, fotografie, grafiky a designu, tvorby webových stránek, překladů a tvorby titulků, ...
Rubriky
Podporujeme / Support
Počásko Wellington
[ # ] „Nový Zéland očima kajakářů“ – uvedení projektu
Říjen 21st, 2009 Rubrika ostatni
Tagy: none

Již zítra, tedy 16. 1. 2009 v 19:00 odlétáme z Mnichova a čeká nás třicetihodinová cesta letadlem s jedním přestupem v Soulu do Novozélandského Aucklandu.

Google maps - Nový Zéland
Kajaky, pádla, vybavení na vodu, video technika a také normální oblečení a limit celkových 30+10kg do letadla, to je první překážka, která nás potkala. Ač se to nezdá, limit je vyčerpán velmi snadno, vždyť téměř polovinu váhy zabírá právě plastový kajak.

Ve zkratce, jde o natočení videoprůvodce po Novém Zélandu na pokračování, po návratu sestříhání cca 25 minut dlouhého filmu a napsání cestopisu. Jak by se z názvu mohlo zdát, nejde pouze o vodácký projekt, budeme se snažit představit Zéland jako pestrou zemi a ukázat co nejvíce možností, co se tam dá dělat (jak ze sportu, tak z cestování). Vše pak bude doplněno divokou vodou jak extrémní, tak turistickou.

Pokud půjde vše podle plánu, naše putování budete moci sledovat zde na webu, na oficiálním webu projektu – www.zeland.h2omaniaks.com nebo na některém dalším webu našich partnerů. Budeme zveřejňovat videoreportáže, články a fotky a jednou až dvakrát týdně budete moci slyšet novinky a zajímavosti z projektu na rádiu Beat 95,3 FM (první byly odvysílány ve čtvrtek 15.1. v 8:20 a 10:30)

Po návratu pak také v cestovatelském pořadu České televize - Objektiv, kde půjde z našeho cestování minisérie. Předplatitelům časopisu Hydromagazín přijde DVD s jedním číslem, stejně jako ho dostanou zákazníci agentury Studyline. Film máme v plánu také prezentovat na filmových outdoorových a vodáckých festivalech, soutěžích a výstavách.

Více o projektu, představení týmu a možnosti případné spolupráce a inzerce ve filmu, v knize, v reportážích nebo na webu, najdete na zeland.h2omaniaks.com, na zprávy z našich cest se můžete těšit i zde nebo na zmiňovaném rádiu Beat.

S vodáckým ahoooj náš Váš H2Omaniaks team.
V Praze dne 15. 1. 2009


 
 

Související články:

 • Žádné související články
Zde pod textem můžete kouknout na trailer filmu

Nově na H2Omaniaks
BlueBoard.cz
Cestu 2010 podpořili
Extrémě odolné mobily - sleva na nákup zde. MEGAPIXEL.cz - Specialista na prodej fototechniky!
Stálí partneři
Mediální partneři
 • muriwai
 • Kaituna
 • sky diving
 • Wellington
 • auckland
 • konec tagů -->
  Kontakt
  H2Omaniaks, o.s.
  Czech Republic
  GSM: +420 724 144 493

  WEB: www.h2omaniaks.com
  ISSN: 1803-6295
  About H2Oteam
  Translate to


  More...